Sıkça Sorulan SorularTabletim Kilitlendi veya Dokunmatik çalışmıyor
Reset Atmak
Şarjı varken tabletiniz herhangi bir sebepten kilitlenmişse veya dokunmatik algılamıyorsa tabletinizin arkasındaki “Reset” veya “R” yazan kısmındaki deliğe ince uçlu bir cisimle hafifçe bastırırsanız tabletiniz yeniden çalışmaya başlayacaktır. Reset yapmak tabletinize zarar vermez.

 

Tabletim Şarj Olmuyor

Tabletin pili tamamen bitmişse şarja takınca ekranda pil şarj durumunun görünmesi 10-15 dakika sürebilir. Normal bir durumdur. Arka planda tablet şarj oluyordur.  Tabletin şarjda kalması gerekmektedir. Lütfen bekleyiniz.
Yine de şarj olmadığı durumlarda başka kablo veya adaptör veya bilgisayardan şarj etmeyi deneyiniz. Şarj olduysa adaptörünüz veya kablonuz arızalıdır. Lütfen önce teknik servisimizle irtibata geçip bu bilgiyi veriniz.  Tabletinizi göndermenize gerek yoktur ve işlemleriniz daha hızlı yapılır. 
Yine de şarj olmuyorsa ürünü merkez teknik servisimize arızasını belirterek kargo ile gönderebilirsiniz.
Tableti kendisiyle birlikte verilen şarj adaptörü ile şarj ediniz. Özellikle düşük kalite adaptörler tabletinize zarar verebilir.  Lütfen tabletlerin şarj ve USB girişlerini çok zorlamayanız, kırılabilirsiniz.


Tabletimin Ekranı Sorunlu
Ekran çalışıyor sadece dokunmatik çalışmıyorsa önce reset atmayı deneyiniz.
Tablete darbe uygulamak, kırmak, düşürmek, su ile temas ettirmek vb. şekilde zarar vermek kullanıcı hatası kapsamındadır.Tamir edilirken standart servis ve parça değişim ücreti uygulanır.  

Tabletim Çok Yavaşladı. İlk günkü gibi değil.
Yavaşlamanın temel kaynağı yüklenen yeni yazılımlardır. Özellikle arka planda çalışan veya virüslü uygulamalar tabletinizi yavaşlatır. Bu tip uygulamaları yüklememenizi veya silmenizi tavsiye ederiz. Tamamen silemiyorsanız, fabrika ayarlarına geri dönerek (Factory Reset) tabletinizi ilk aldığınız günkü yazılımsal durumuna getirebilirsiniz.

 
 Android uygulamaları tablet bilgisayarıma nasıl yükleyebilirim?

Google Play üzerinden uygulama indirip tablet bilgisayarınıza yüklemek için, öncelikle gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Google Play üzerinden uygulama yükleyebilmek için internet bağlantısı gereklidir.
Tabletinizdeki Google Play uygulamasını etkinleştirmek için;
Menü/Google Play a dokunun, açılan menüden Mevcut Hesap seçeneğine dokunup gmail hesabınızı girin, Google Play açılacak, Google Play dan istediğiniz uygulamayı seçip tabletinize yükleyebilirsiniz.. Gmail hesabınız yoksa Yeni hesap seçeneğine dokunup yeni hesap almak için adımları takip edin.
Bilgisayarınıza indirdiğiniz apk uygulamalarını tablete yükleme,İnternet üzerinden bilgisayarınıza indirdiğiniz Apk uzantılı android uygulamasını tabletin dahili hafızasına (micro sd kartta olur) kopyalayın, bilgisayar bağlantısını kesin, Menü/FileManager uygulamasını tıklayın, açılan menüde yüklediğiniz Apk uygulamasını bulup üzerine dokunun, yükle seçeneğini seçerek yükleme işlemini tamamlayın. Yüklemede sorun yaşarsanız; Menü/Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktifleştirin (Bilinmeyen kaynaklar yazan kısmın sağ tarafındaki tiki işaretleyin).Görsel Olarak Bknz.
 
Bilgisayar bağlantısını yapamıyorum ne yapmalıyım?

Tablet cihazınızı usb kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın,
Ekranın sağ alt köşesinde çıkan usb sembolüne dokunun,
Açılan menüden usb bağlandı seçeneğine dokunun,
Açılan menüden (USB depolama birimini aç)  seçeneğine dokunun.
Bu işlemlerden sonra bilgisayarım bölümüne girdiğinizde cihazınızın dahili hafızasını çıkarılabilir disk olarak görebilecek, yüklemek istediğiniz bilgileri yükleyebileceksiniz.


Cihazım dondu,ekran açık ama her hangi bir işlem yapılamıyor ne yapmalıyım ?

Cihazın açma/kapatma tuşuna yaklaşık bir dakika boyunca basılı tutarak  bu sorunu çözebilirsiniz. Reset sonrası cihazdaki sorun devam ediyorsa Yazılım/Firmware  bölümünden cihazınıza ait yazılımı indirip cihaza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Cihazı fabrika ayarlarına nasıl alırım.Fabrika ayarlarına getirdikten sonra yüklü bilgilerim silinirmi?
 
Menü/ayarlar/yedekle ve sıfırla menüsüne girip Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine dokunun, Tableti sıfırla/Her şeyi sil seçeneğine dokunun cihaz kapanıp açılacak bu işlemle cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamış olacaksınız
Cihaz fabrika ayarlarına sıfırlandığında cihazınızdaki tüm bilgileriniz silinecektir.

Kablosuz ağa (WİFİ) nasıl bağlanabilirim?

Bağlanacağınız kablosuz ağın kullanılabilir olduğundan emin olun,
Menü/Ayarlar/Kablosuz ve Ağlar (Wi-Fi) özelliğini açık konuma getirin,
Bulunduğunuz alandaki kablosuz ağların listesi yan ekranda sıralanacaktır,
Bağlanmak istediğiniz kablosuz ağın üzerine dokunun, ağınız şifreliyse şifrenizi girip bağlan seçeneğine dokunun 30 sn içerisinde kablosuz ağa bağlanmış olacaksınız.

Media ve diğer sesler az çıkıyor ne yapabilirim?

Menü ayarlar ses bölümünden ses düzeylerini kontrol ediniz.Google Play üzerinden ses yükseltici uygulamalar yükleyerek sesi %25 oranında yükseltebilirsiniz. Ses yükseltmesi için kullanılan uygulamalar cihaz bataryasını ortalama %10 etkilemektedir.
 
Video izleyemiyorum ne yapmalıyım?

İnternet tarayıcı üzerinden video izleyemiyorsanız; Bazı internet tarayıcıları Adobe Flash Player desteklemediğinden Adobe Flash Player uyumlu tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.(Puffin Web Browser,Doblin Web Browser)
Yüklediğiniz bazı videoları izleyemiyorsanız; Google play dan video codec yüklemeniz gerekmektedir. Yada Mx player yükleyerek videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

 İlk şarz süresi kaç saat olmalıdır?

Hometech android tablet bilgisayarlarda pil şarz süresi pil amperine göre değişmektedir cihaz kapalı konumda 6-8 saat şarz edilmesi gerekmektedir.İlk şarz süresi ve düzenli batarya ömrü açısından önem taşımaktadır.

Hometech serisi tabletimi şarz girişinden şarj edemiyorum ne yapmalıyım?
Hometech serisi tablet bilgisayarlarınızı kutu içerisinden çıkan şarz adaptörü ile şarz ediniz. 

Şarz adaptörünün çalışıp çalışmadığını nasıl test ederim?
Cihaz kapalı konumda iken şarza takarsanız tablet ekranında pil işareti çıkacaktır.Açık konumda şarz ederseniz sağ köşede bulunan pil simgesi üstünde enerji işareti çıkacaktır(kırmızı kutu içinde belirtilmiştir)Bu durumlarda adaptör sağlam demektir.

Pil çabuk bitiyor?

Pil ömrü CPU kullanımıyla ilgilidir.Tüm gereksiz uygulamaları kapatın.Bazı uygulamalar yürütülen program listesinde görüntülenmeyebilir.Arkaplanda çalışan bazı uygulamalar istenmeyen pil tüketimlerine neden oluyor olabilir.Bir uygulamayı kapatmak için Home(Ana)tuşunu kullanmak yerine  Back (Geri)tuşunu kullanın.(Back(Geri)tuşu çoğu uygulamayı kapatırken Home(Ana)tuşu uygulamaları bekleme moduna alır.Bir Google hesabı ayarlandıktan sonra veri iletişimi arkaplanda gerçekleşir.Pil ömrünü uzatmak için Ayarlar Hesaplar ve senkronizasyon konumunda Oto eşitleme özelliğini devre dışı bırakın.Arka plan resimleri hareketli ise buda pil tüketimini hızlandırır
Wi-Fi açık tutmak pil tüketiminin ana nedenlerinden biridir.  
İnternet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirmiyim?

Skype ve benzeri programlar kullanarak kişi listenizdeki kişilerle internet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirsiniz.Görünütülü konuşma internet hızına bağlı olarak düzenli çalışmayabilir.

Ekran kilidi şifresini yanlış girdim , tabletimkilitlendi ne yapmalıyım?

Hatalı şifre girildiğinde Tablet bilgisayar güvenlik amaçlı olarak kilitlenir.

Gmail kurtarma hesabı oluşturduysanız  Gmail hesabınızı girerek girilen şifreyi iptal edebilirsiniz.
Şifreyi hatırlamıyorsanız desetklenen modellerde factory reset yaparak cihazınızın şifresini sıfırlayabilirsiniz.


 
Recovery mod nedir? Recovery mod menüsüne nasıl ulaşabilirim? 

Rom ve sistem güncellemelerini sd-kart üzerinden yükleyebileceğiniz menüye verilen isimdir.Recovery menüsüne ulaşabilmeniz için cihazı kapalı konumda iken çeşitli tuş kombinasyonlarıyla ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için Factory reset modu konusuna bakın.

Tabletim açılış logosunda kaldı ne yapmalıyım?

Yazılım bölümünden cihazınıza ait yazılımı seçin.Cihazınıza ait yazılım yükleme programını indirip, cihazınıza yazılım  yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Yazılım yükleme programı (Livesuit) (RKtool.tr) linklerde mevcuttur.Desteklenen modellerde Factory Reset modunda cihazınızı resetleyebilirsiniz. 


Tabletimi mini HDMI dan HDMI Tv ye bağladığımda görüntü alamıyorum.Sorun ne olabilir?
Tabletinizin HDMI çıkışında problem olabilir. 

 Cihaz ayarlar Hdmi Turn on HDMI kutucu işaretli olmasına dikkat ediniz.İşaret yok ise tv ye görüntü aktarmaz
HDMI 1.4 özelliğine sahip ve "Mini HMDI - HDMI uçlu" bir kablo ile tabletinizi HDMI özellği olan bir TV ye bağlayın.
Eğer görüntü alıyorsanız, cihazınız sağlamdır. Aksi durumda cihazınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir. 

Görüntü aktarımı için kullandığınız kablo sorunlu olabilir. 

Ara bağlantı kablonuzda sorun olabilir. Kablonuzu başka bir cihazda kontrol etmeye çalışın.

Tabletimin dokunmatik camı/Ekranı çatladı ne yapabilirim ?
Bu durumda ürün garanti dışı işlem yapılacaktır.Hasar tespiti için cihazını bize ulaştırmanız gerekir.
Arızalı ürünümü servise nasıl göndereceğim ?
Ürünün arızasını detaylı bir şekilde belirterek arızalı aksesuarlarını cihazla birlikte gönderiniz.
Geri dönüş adresinizi açıklayıcı şekilde yazınız.(Cihaz paketlemesini özen göstererek yapmanız gerekmektedir)

3G Modem ayarlarını nasıl yapabilirim?

195 yorum:

 1. Çok yararlı bir yazı olmuş. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba cihazim t720 bt modeli hdmi kablo ile tvye baglaninca tvde goruntu cikiyor ama tabletteki yok oluyor bir cozumu varmi acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba o modelimizde hdmı kablo ile görüntü aktarımı yapıldıgında tablet ekranında görüntü kaybolur.Çalışma sistemi bu şekildedir.

   Sil
 3. İyi günler.Tableti ilk aldığım zaman srz için taktım,hiç pil veya doluyor işareti görünmedi.Bu sitedeki yorumları inceledim,bir süre sonra işaret görünür diyordu.6 saatlik ilk sarzı bekledim.Doldu işareti hiç görünmedi.Acaba arızalı mı diye çıkardığımda dolduğunu gördüm.Dün kullandık,bugün tekrar denemek için sarza ekran açık şekilde taktım.Yine doluyor işareti yok.???

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cihazınızı açtıktan sonra pil işaretinde yukardan aşagı beyaz bir simge oluşur bu şarza takılı oldgunu gösterir.Ayrıca ayarlar pil kısmında cihazınızın şarz durumunu görebilirsiniz.

   Sil
 4. Tableti dün aldık.İlk sarza taktım.Doluyor işareti hiç çıkmadı.6 ssat bekleyip açtığımda(oldukça geç açılıyor), sarz oldugunu gördüm.Bir süre kullandık.Sarj bittiğinde tekrar taktım ,yine sarz uyarısı görünmedi.Açıp tekrar taktım acaba ekranda görünür m diye ama yine görünmüyor!

  YanıtlaSil
 5. Google playstora a bağlantı hatası veriyor t920 sizce sorun nedir ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba google hesabınızı kaldırp tekrar girerek deneyiniz.

   Sil
 6. merhaba tabletim dondu kaldı birkaçkere kapatma tuşuna basınca görüntü geliyor ama 4-5 saniye sonra hemen gidiyor hiçbi işlem yapamıyorum ne yapmalıyım resetlemeyi nasıl yapıcam kapatma tuşu bile faydasız lütfen yardım edin daha alalı 10 gün oldu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba tabletinizin modeline göre factory reset modunda işlem yapabilirsiniz.
   http://hometechtablet.blogspot.com/p/blog-page_3.html?showComment=1385793570057 Linkte anlatımlar mevcuttur.

   Sil
  2. T 711 neo resetlemiyor bile ekran görüntüsü geliyor sonra hemen gidiyor yatık android bile gelmiyor ekran birkaç dakika gelince bile beyaz geliyor kapatma düğmesine basınca tuş kildi bir kaç saniye gelip gidiyor kapatamıyorum kilidi açamıyorum o kadar kısa süre görüntü gidip geliyor şarja takıyorum şarj görüntüsü geliyor ama oda 2-3 saniye sonra siyah bi ekran

   Sil
  3. Merhaba cihazınızı merkez servise,aldıgınız yere götürebilirsiniz yardımcı olurlar.

   Sil
 7. Tablet usb okumuyor ne yapmalym

  YanıtlaSil
 8. Merhaba T720 BT modelinden satın aldım. Şarj süresi ortalama 10 saati buluyor. Donanımsal bir sorun mu var, servise mi yollamalıyım yoksa ideal şarj süresi bu mudur? Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba kapalı şarz ederek deneyebilirsiniz.İlk şarz oldgu için uzun sürmüş olabilir.Ve şarz ederken wifi vs açık ise şarzı daha yavaş yapmasına neden olur.

   Sil
 9. tableti yenı aldık t 905 şarza taktık 1 kaç sattır basılı tutmalara yada basmaya cevap vermıyor yani en ufak bısey olmuyor açılmıyor ışık yannmıyor cıhaz arızalımı gerimi gondermelıyım yoksa yenı olduu için belirli bir süre beklemelimiyi şarz simgesi falanda cıkmıyor teşekkurler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba şarz simgesi çıkmıyor ise tabletinizde arıza olabilir.Aldıgınız yerle görüşerek değişimini talep edebilirsiniz.

   Sil
 10. Hometech tabletimin dokunmatik ekranı çalışmıyor.Dokunmatiği bozulmuş olabilir.Napmam lazım??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cihazınızın arıza bilgilerini adres bilgilerini yazarak merkez servise gönderiniz.

   Sil
 11. Merhaba tabletim MİD708 acikken sarja taktim biraz once baktim kendiliginden kapanmis ve acilmiyo ne yapmam lazim???

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Cihazınızın arıza bilgilerini adres bilgilerini yazarak merkez servise gönderiniz.

   Sil
 12. t750 tabletim çalışmıyor sadece şarj göstergesi yanıyor power tuşana basınca hiç tepki vermiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba pili şarj olmuyor olabilir.Cihazınızın arıza bilgilerini adres bilgilerini yazarak merkez servise gönderiniz.

   Sil
 13. t705 model li tabletim klavye tanımıyor . Fareyi tanıyor ama klavyede sorun var ışıklar yanmıyo

  YanıtlaSil
 14. Hometech T800 IPS 8" Tablet Pc Siyah kullanıyorum 1 ay olmadı kullanmaya başlayalı ama şarj olmuyor. şarja taktığımda adaptörü ekranda pil görünüyor boş bir şekilde ama şarj olmaya başlamıyor. 1 ay bile olmadı daha sorun endir ne yapmam gerekli

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şarj giriş kısmı kırılmış olabilir usb den şarj etmeyi deneyiniz.Cihazı servise gönderiniz

   Sil
 15. Merhaba,

  Hometech T705 model tabletin köşe kısımlarında dokunmatik çalışmamaktadır.Ne yapabilirim herhangi bir ayarı mevcut mudur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ürün dokunmatiginde sorun olabilir merkez servise göndermeniz gerekmektedir.

   Sil
 16. Merhaba, T905 9" model tableti bugün aldık fakat görüntü net değil. Sebebi ne olabilir? Netlik ayarlarını nereden ayarlayabiliriz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba netlik ayarı derken öyle bir ayarı yoktur.Cihazın ekranı 800x480 px dir.Görüntü nerde net degil oyunlardamı arka plandamı yada başka bir yeri ?

   Sil
  2. oyunlarda , arka planda temiz bir görüntü yok.sanki bulanık gibi.Mesela googleplayı açtığımızda oyun yüklemek için yazılar net değil silik gibi.Normalde telefon yada bilgisayar gibi net bir görüntü yok.Tanıtım broşüründe "Mali-400 ekran kartı ile daha canlı görüntü" yazıyor. öyle bir canlılık yok ."A+ kalite HD ekran" diyor öyle bir kalite yok kesinlikle. Umarım anlatabilmişimdir. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

   Sil
  3. T905 demişiniz T905 te Hd ekran yoktur 800x480 çözünürlükte ekran vardır

   Sil
 17. Merhaba t920 tablette internette bazi videolari izlerken sorun yasiyorum.internetten bir dizi izlerken video biraz doluyor daha dolmuyor bu nedenle videoyu biraz izleyip durdurup tekrar doldurmak zorunda kaliyorum sebebi neden kaynaklanıyor olabilir acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba wifi ile ilgili bir sıkıntısı olabilir cihazınızı servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 18. merhaba benim MID708 model tabletim şarjının dolduğu gözüküyor ama şarjdan çıkardığımda kapanıyor lütfen yardımcı olun daha bugün aldım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba deneme imkanınız var ise data kablosunu, ve adaptörünü deneyiniz gene aynı arıza olması durumunda servise gönderiniz

   Sil
 19. merhaba ben hometach t920 model bir tablet aldım. Aldıktan 2 ay sonra açılmamaya başladı, açılsada görüntü geri gidiyodu. Şimdide şarj edemiyorum .Napabilirim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızın şarj adaptörü arızalanmış olabilir cihaz ve adaptörle birlikte Merkez servise gönderim yapınız.

   Sil
 20. Merhaba benim tablet hometech media tab 7 aldığımdan bu yana kusursuz şarj ediyordu 1ay geçince şarj etmemeye başladı..

  Bu olay hatta oyun oynarken başladı şarj azalmıştı bende şarja taktım 1 saat sonra geldiğimde %12den %10a düşmüştü.

  Acaba Tablettemi sorunn var yoksa şarj aletindemi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba oyun oynarken şarj etmeniz durumunda şarjı normal seviyeye göre çok çok daha yavaş dolar.
   Data kablosu ve var ise adaptörünüzü kontrol edebilirsiniz.Pc yoluyla şarz deneyebilir micro uçlu şarj var ise onlada deneyebilirsiniz.

   Sil
 21. merhaba benim tabletim %26 dan sonra şarz etmiyor ve şarzım 10 dk bitiyor nababilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı fabrika ayarlarına getirerek kapalı şarj ediniz aynı sorun oldugu taktirde servise gönderiniz.

   Sil
 22. Merhaba, t905 model tablet pili tamamen dolu olmasina ragmen 20 saniye sonra kendiliginden tamamen kapaniyor. Uyku modu hicbir zaman olarak secili. Zaten sadece ekran kapanmiyor, tablet kapaniyor. Ancak tekrar sarj kablosunu takarak acabiliyorum. Sarj kablosu elektrikte takili iken hic sorun olmuyor. 3 ay once almistim.
  Koray

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı fabrika ayarlarına getirerek tekrar deneyiniz sorun devam etmesi durumunda servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 23. Ya BİRİ ACİL YARDIM ETSİN: Tabletim hometech eco tab 7 black tabletimin şarjı %100 fakat kapanıyor özellikle ekranı bir süre kapalı kalınca kendi kendine kapanıyor açıyorum onu Aral yazısı çıkıyor fakat çıkar çıkmaz aniden kapanıyor lütfen yardım ya

  YanıtlaSil
 24. Merhaba
  Cihazınızı fabrika ayarlarına getiriniz tekrar deneyiniz sorun devam etmesi durumunda servise göndermeniz gerekir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cihazı fabrika ayarına getirmek ne gibi zararlara yol açabilir insan istedği kaadar format atamaz dimi

   Sil
  2. ben tableti şöyle açıyorum bilgisayara usb kabloyla takıyorum sonra öyle açıyorum çalışıyor ama şarja koyunca biraz bekleyincce gene kapanıo

   Sil
  3. Merhaba istediginiz kadar fabrika ayarlarına getirebilirsiniz cihazınızı bir problem olmaz.Sizin yüklediginiz uygulamalar,ayarlar sıfırlanır.

   Sil
 25. Merhaba
  tabletım medıa tab 7 dide bı sorun yasıyom tabletımı alanı nerdeyse bir yıl oldu bu aksam actıgımda bir tane anroit yatmıs gobek kısmından bitane kapak acılmıs reset attım oldu ama tableti tekrar actıgımda tekrar gelıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Factory Reset sayfasında cihazınıza uygun reset işlemi vardır.O işlemi yaparak sorunu giderebilirsiniz.

   Sil
 26. Merhaba,

  ideal tab 9 model tabletin camı çatladı, alalı 1 ay bile olmadı, cam değişimi garanti kapsamında mıdır, değilse ücreti nedir. İstanbul da oturuyorum, servisinize 9 haziran günü kargo ile göndereceğim, muhtemelen 10 haziranda serviste olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,Kırıklar garanti dışı işlem görür.Ürün firmaya ulaştıktan sonra size fiyat bilgisi verirler.

   Sil
 27. Merhaba,ben İlker tabletim Hometech Dual Tab 7 tabletimi akşam şarj ediyordum sabaha kadar prizde kaldı sabah olduğunda ise tabletim açılmadı reset attım olmadı güç tuşuna basıyorum ama olmuyor şarja takarakta denedim ama yine aynı durum oldu lütfen yardım edin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,Tabletinizde arıza oluşmuş olabilir.Cihazınızı aksesuarlarıyla birlikte servise gönderiniz.

   Sil
 28. Hello I bought a Tablet PC model no:MID 708 and i would like to know if it is normal that the batery last only 1 hour. What should I do?

  YanıtlaSil
 29. Hallo Dayelin,firstly please turn into factory settings and please use your tablet after charging %100 complete, In addition if you close the application which is working on backside of the OS and decrease the screen brilliant using time will increase much

  YanıtlaSil
 30. Merhaba, benim next tabloid sw70-010a marka tabletim kızım desen hatası yanlış girdiği için google hesabı istiyor, google hesab ve desen şifremi biliyorum fakat wifi kapalı olduğu için işlem yapamıyorum budurumda tabletin wifi sini nasıl açabilirim. Sadece arka kısmında reset düğmesi var bide açma kapama tuşu

  YanıtlaSil
 31. hometech markalı tabletim var usb ile şarj etmek istiyorum şarj olmuyor.

  YanıtlaSil
 32. Merhaba

  Ürünün modelini belirtirmisiniz.

  YanıtlaSil
 33. MERHABA BENİM HOMETECH ECO TAB 7 VAR 8 GB HAFZ KARTI ALDIM HAFIZ KARTINI GÖRÜYOR AMA BELLİKTE YER YOK DİYOR NASIL AKTARIM YAPA BİLİRİM HAFIZDA YER YOK DİYOR . TF CARD YERİNE TAKTIM ÜZERİNDEKİ HAFIZA KARTIDA SANDİSK ULTRA YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN NASIL HAFIZADA HAFIZA KARTINDAN YER ALICAK LÜTFEN YARDIMCI OLUN

  YanıtlaSil
 34. DUAL TAB 7 tabletım hıc acılmıyor format atmayı denedım fakat gene hıcbır goruntu yok

  YanıtlaSil
 35. 1 hafata daha olmadı alalı oyun yukluy 8 gb sandısk taktım onu okurken goruntu gıdıp gelmeye basladı reset attım sandıskı cıkardım acılırken dondu tekrar reset attım şimdide acılmıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazılımsal bir sorun oluşmuş olabilir.Servise göndermeniz,yazılım yüklemeyi denemeniz gerekir.

   Sil
 36. kendim yapabilirmiyim ve bilgiverebirlimisiniz nasıl yaparım

  YanıtlaSil
 37. merhaba download bölümünde yazılım dosyası,yazılım yükleme programı,yazılım yükleme anlatımı,driver kurma anlatımları mevcut biraz teferruatlı bir işlem servise göndermeniz daha iyi olur

  YanıtlaSil
 38. Merhaba benim tabletim de kapandi birden fesi. Cikiyor andorit resmi oturuyor gibi tabletiniz aciliyor diyor amma on saniye sonra siyah ekran geliyor sonra yine resin ve yazi cikiyorr kapaniyor reset ledimm ama olmadi ne yapabilirim

  YanıtlaSil
 39. internete baglanmıyor şifre yazıyorum ideal tab9 modeli

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba şifrenizdeki büyük küçük harflere dikkat ederek tekrar deneyiniz.

   Sil
 40. Merhaba. Tableti alalı 3 gün oldu. Ilk gunden beri kapalıyken şarj edemiyorum. Kapalıyken şarja takınca hemen açılıyor. Açıkken şarj olurken kapat dediğimde yeniden başlıyor. Buda şarj süresini oldukça uzatıyor. Ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
 41. Merhaba benim media tab 7 tabletim var şarzda takılıyken hoparlörlerden cızırtı geldi ve kapandı (bu cızırtıyı şarzda takılı diğilkende yapıyo ama şarzdayken yapmıyo neden acil yardım)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,Hoparlör katında sorun olabilir servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 42. Meraba.ideal tab 9 inc tabletimin sesi cikmiyor.ses acik sonuna kadar fakat ses cikmiyor.ayarlarini tarif edebilirmisiniztesekkurler.

  YanıtlaSil
 43. Selam idealtab9 tabletimde navigasyon programi yukluyorum.gps sorunu yasiyorum.konumumu bulamiyor.tesekkurler

  YanıtlaSil
 44. Tablet Wifi ye bağlanmıyor neden? Marka mıd708

  YanıtlaSil
 45. Arkadaşlar tableti akşam yatarkan şarja koydum hiç bir şeyi yoktu sabah kalktımda Tabletiniz açılıyor... diye yazı çıktı her şeyi denedim bilgisayara bağladım şarja taktım reset tuşuna bastım kapama düğmesine basılı tutum ama yine donarak kaldı yardım edin lütfen ekranda dondu müşteri hizmetlerini arıyorum sabahtan beri meşgul çalıyor lütfen yardım edinnnnn

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ,
   Cihazınızın modeli nedir modeline göre factory reset işlemi deneyebilirsiniz(Fabrika ayarlarına getirmek tuş kombinasyonlarıyla)

   Sil
 46. Arkadaşlar tabletimin şarjı 23 falandı şarja koydum koyar koymaz 60 oldu şarjım nasıl düzelir ne yapmalıyım bilen varsa söylesin lütfenn arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim :-D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ,Cihazınızı ayarlar kısmından fabrika ayarlarına getiriniz.

   Sil
 47. merhaba bendeki tablet hello kity pınk açılışta kaldı hiç bi şekilde açamıyoruz yazılım atamıyorum yazılımda programda renk pembe yeşil renk hiç olmuyor işlem başarılı1 başarısız0 diyo ama yukleme yapmıyo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,2 Farklı model hello kity vardır 1 tanesi intel işlemcili digeri rock chip sizdeki hangisi ?.Yazılımlar birbirlerinden farklıdır,update tool programlarıda farklıdır.
   Açılış ekranında kaldıysa factory reset işlemini deneyebilirsiniz genelde bu şekilde olan sorunlarda işe yarıyor.

   Sil
 48. dual tab 10 var açılış yazısı geliyor tablet açılmıyor yorumlara baktım anlattığınız gibi deyil tablet işlem yapmıyor nasıl yapmam lazım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Factory reset işlemi yapmayı deneyiniz.Olmadıgı taktirde servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 49. Merhaba ben dual tab 7 kullanıyorum. Yaklaşık bir ay önce aldım ama son günlerde şarjı dolu olduğu halde 5 dakikada bir kapanıyor ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, Cihazınızı fabrika ayarlarına getiriniz ve tekrar deneyiniz düzelmemiş ise servise gönderiniz.

   Sil
 50. merhabalar, asus google nexus 7 tablet aldım bugün yaklaşık 2 saattir şarjda ama dolduğunu gösteren bir tepki vermiyor ışıklarıda yanmıyor acaba yeni paketinden açıldığı için rutin bir durum mu bu yani 10 12 saat civarında mı kendine gelir yoksa iade etmelimiyim ürünü? teşekkürler

  YanıtlaSil
 51. Merhaba ideal tab9 cihazim sesi cikmiyor hic bir ses dosyasinin sesi acilmiyor fabrika ayarlarina geri dön de yaptim bi sonuc alamadim yardımcı olmanızı rica ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,oyun vs ses geliyormu sadece ses(müzik,film) dosyalarındamı ses çıkmıyor bilgi verebilirmisiniz.

   Sil
 52. Merhaba..
  Hometech IDEAL TAB 9'un ekran kırıldı. Bilgisayarcıyım kendim değiştirebilirim. Bana bayi fiyatını bildirir misiniz? Ahmet/Fethiye

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba yedek parça satışımız yoktur.
   Ürün teknik serviste ücretli ekran değişimi yapılmaktadır.

   Sil
 53. Ya arkadaşlar hometech ideal tab 9 tabletim var ve şarj cihazı ile sarj edince tablet sarj yok die kapanıo şarjda yokken de acılmıyo usb kablosu ilede tablet cok hızlı sarj oluyo ve sarjı cok cabuk bitiyo tabletimi fabrika ayarlarına getirdim ve hala tabletim aynı acil yardım
  Şimdiden tesekkurler :-D :-D

  YanıtlaSil
 54. Merhaba kapalı konumda şarj etmeyi deneyin adaptör ile gene olmuyorsa servise göndermeniz gerekir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saolun da kapalıda şarj olmuyo oluyo ama şarj yok diyo sora yine şarj oluyo kafayı yedi bide tabletimi tamir edemezlerse ne olacak :-D :-D

   Sil
  2. Merhaba tamir edilemesse sistem kartı değişir.Adaptöründe yada adaptör girişinde problem olmuş olabilir.

   Sil
  3. ücret alırlarmı acaba çok saolun :D

   Sil
  4. Fiyat ne kadar olur garantisi var

   Sil
 55. HOMETECH T720 BT tablet dokunmatiği kırıldı değişim ücreti nedir acaba öğrenmemiz mümkünmüdür ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Dokunmatik panel fiyatı Kdv dahil 50 Tl dir.

   Sil
 56. merhaba tablet açılışında depolamanın şifresini çözmek için şifre yazın uyarısı veriyor.böyle bir şifre oluşturduğumu hatırlamıyorum .yardımcı olabilir misiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızın modeli nedir acaba.

   Sil
 57. merhaba hometech tabletim yazısı ter döndü ne yapabilirim

  YanıtlaSil
 58. Merhaba 2-3 hafta önce aldığımız Hometech Premium Tab 7 Second Version tabletimiz sorunsuz çalışırken geçen hafta kapattıktan sonra açılmaz oldu. Açma tuşuna uzun basınca intel logosu çıkıyor, sonra da dev bir usb simgesi ve altında gri bir çubuk çıkıp anında geri kapanıyor. Şarja takılı iken de bu usb simgesi ve çubuk görüntüsünde takılı kalıyor, bu aşamada biraz takılı kalıp sonra çubuk kırmızıya dönüyor, geri gri'ye dönüp gene kapanıyor. Tablete reset attım, tamir menüsünde fabrika ayarlarına döndür talimatı verdim ama birşey değişmiyor. Ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba muhtelemen cihazın yazılımı çökmüş.Yeni yazılım yükleyebilirsiniz yada merkez servise göndermeniz gerekmektedir.Yazılım yükleme anlatımı,yazılım dosyası download yazılım firmware bölünmünde bulunmaktadır.

   Sil
  2. Hızlı yanıtınız için çok teşekkürler, yazılım yüklemeyi deneyeceğim. Bu işlem cihazımın garantisini etkilemez değil mi?

   Sil
  3. Merhaba bir sorun olmaz.

   Sil
 59. Merhaba, bugün Hometech MID 7102 7" tablet aldık. İstediğimiz kurulumları ve ayarları yaptık, tamam sorun yok. Ancak bir tek Google sesli aramada sorun yaşıyoruz. "Google sesli aramayı durdurdu" mesajı çıkıp ana ekrana dönüyor. Yani sesli arama çalışmıyor. Acaba bunun sebebi nedir, bir sorun mu var ya da bir ayar eksikliğimi vardır. Yardımcı olursanız seviniriz. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 60. Merhaba, tabletimden ekran görüntüsünü nasıl alabilirim

  YanıtlaSil
 61. merhaba t720 BT modelinde bir tabletim var şarjdan çıkarınca kapanıyor bunu nasıl düzeltebilirim eğer servise gelmesi gerekiyorsa nasıl göndereceğim söyler misiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı fabrika ayarlarına getiriniz tekrar deneyiniz.Aynı olması durumunda Aral İthalat Evren Mahallesi Bahar Caddesi No 7 Güneşli İst adresine gönderiniz.

   Sil
 62. tabletimin acma kapama dugmesi kayboldu garanti yaparmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba muhtemelen yapar ama genede tam olarak bilgi veremeyecegim ürün servise geldikten sonra size bilgi verirler.

   Sil
 63. mehmet bey pc den preminyum tabletime resim atarken kapandı 2 saniye ekran geliyo gelen ekranda sadece usb resmi var ama hemen kapanıyo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Busa Hanım,
   Cihazınıza reset atın reset tuşundan aynı olması durumunda factory reset atmayı deneyin gene aynı olması durumunda servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 64. Dual tab 10.1 tabletimde cihaz sık sık donuyor. Resetleyince düzeliyor. Çok sık olarak da yaptığım işlemlerin orta yerinde kendiliğinden kapanıp açılıyor. Wifi'a bağlı olduğu halde internet yok uyarısı veriyor. İlk günkünden de aşırı derecede yavaş. Sık sık takılmalar oluyor. Android 4.4.2 yüklü. Firmware bölümünden uygun şekilde indirip kurdum. Ama hiçbir şey işe yaramadı . Tabletin hafızasının yarısı boş. Buna ek olarak 16gb'lık hafıza kartıyla da hafızasını artırdım. Aşırı sorunlu bir tablet.

  YanıtlaSil
 65. Merhaba şikayetlerinizi yazarak servise yada aldıgınız yere götürün yardımcı olacaklardır.Servis Adresi Aral İthalat Evren Mah Bahar Cad Nı 7 Güneşli İST

  YanıtlaSil
 66. Tabletimin şarjı 0 lanıyor sarja takıyorum doluyor işareti var .... 2-3 saat geciyor ve bakıyor um hala 0 ne yapmalıyım ACABA?????

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı fabrika ayarlarına getirerek tekrar deneyiniz.Aynı olması durumunda servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 67. Hometech t720 bt tabletin şarj cihazı kaç volt gücünde?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba şarj adaptörü DC 5 V 2.0 A dır.

   Sil
 68. tabletima hafıza kartından uygulama atmak istiyorum ama olmuyo yardım edermisiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba tabletinizdeki uygulamarı hafıza kartına taşımak için önce tabletinizi root etmeniz gerekir daha sonra çeşitli programlarla yapabilirsiniz.Hafıza kartından cihaza uygulamayüklemek için explorer dosya yönetici sd kart seçilerek apk kurabilirisiniz.

   Sil
 69. Tabletime nasıl sd kart takabilirim

  YanıtlaSil
 70. Merhaba SD kart slotuna takacaksınız.

  YanıtlaSil
 71. Merhaba tabletim 2 gün önce bozuldu şarjı bitti sarja taktım bi süre sonra açtım sarja baktım %0 gösteriyor sarjdan çektiğim an kapanıyor yazıyor ve kapanıyor sarj aleti olmadan açılıyor ekran geliyor hemen kapanıyor ne yapmalıyım.3 gün önce öyle bi sorun yoktu 1 gün boyunca sarjı rahatlıkla bana yeterdi...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınıza tuş kombinasyonlarıyla factory reset işlemi yapınız.http://hometechtablet.blogspot.com/p/blog-page_3.html Linkte mevcuttur bknz.

   Sil
  2. kardeş format atmayla ne alakası var şimdi 2 saat şarjda beklettim sonra factory reset işlemini yaptım tablet kuruldu ekran geldi yine yüzde 0 şarj bekletiyorum hala ne yapim teknik servise gönderim mi ?

   Sil
  3. Merhaba bazen şarjla ilgili sorunlar yazılımsal olabiliyor oyüzden format atmanızı istemiştim.Ürünü garanti belgesi ile birlikte şikayetinizi yazarak MNG kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

   Sil
 72. Tableti bu gun aldim fakatbarka kamera tusunyok ne yapmaliyim

  YanıtlaSil
 73. merhabalar dün A101 marketinden tab10 aldim
  1- menü düzenlemeyi bulamadım
  2- menüyü ayrı ayrı dosyo yapcam ( oyunlar. gereksizler. programlar ) ama onuda bulamadım
  KOLAY GELSİN.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ekranda boş bir kısma basılı tutun menü düzenleme seçenekleri çıkacaktır.Uygulamaları üst üste getirdiginizde uygulamarı tek bir klasöre atarak klasöre istediginiz ismi verebilirisiniz.Linkte kısa bir video mevcuttur izleyebilirsiniz.
   https://yadi.sk/i/2kD_aPYGdGmLd

   Sil
 74. birde sahibi yazan yerde jendi adımı nasıI yazıcam

  YanıtlaSil
 75. Merhaba linkte nasıl yapıldıgını gösteren video vardır. https://yadi.sk/i/2SK4gKQPdGmiR

  YanıtlaSil
 76. Mrb t920 tablette hdmi baglantisi yapildiginda tabletteki ekran gidiyor siyah bi ekran cikiyor ama tv ye baglaniyor bu modelde sistem boyle mi ? Herhangi bir sekilde tablette de ekranin gorulmesi icin birsey yapilabilir mi?

  YanıtlaSil
 77. tabletim yere düştü ve ekranı çatladı ekran beyaz gösteriyor yapılırmı ve ücreti ne kadardır..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ürünün servise göndermeniz gerekir geerkli fiyat bildirimi yapılır.

   Sil
 78. 6 ay önce dual tab7 aldım bi sorun yoktu güzel çalışıyodu ama şimdi açtıktan yarim saat sonra birden kapanıyo ekranda sarj yok işareti geliyo ama aslında sarjı dolu sarja sokmadan çalışmıyo sarj olsa bile kapanıyo ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı şarjda takılı iken tuş kombinasyonu ile factory reset işlemi yapınız.Tekrar deneyiniz aynı olması durumunda servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 79. Merhaba hello kitty 7 tabletim var. Uygulamaları yüklerken depolama alanı yetersiz uyarısı veriyor. Dahili hafızaya yüklemeye çalışıyor. Diğer tarafa yüklemeyi nasıl yapabilirim?

  YanıtlaSil
 80. Merhaba depolama alanı açmak için cihazda kullanılmayan uygulama vs dosyaları silmeniz gerekir.Diger tarafa yüklemek için google playda çeşitli programlar var deneyebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 81. Tabletimin şarjı 15 dakikada bitiyor garantisi var ne yapabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı factory reset işlemi yaparak tekrar deneyiniz aynı olması durumunda şikayetinizi belirterek servise gönderiniz.

   Sil
 82. Slm.bugün A101 den Premium tab7 tablet aldım. Saat ve takvimi ayarlayamıyorum.kendisi otomatik güncellemiyormu. wifiyede bağlanamadım yotubeyi açtığımda sistem saatini ayarla dedi ama saat ayarlayamadım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba wifi açarsanız otomatik ayarlar.Ayarlamadıgı taktirde ayarlar tarih ve saat kısmından ayarlayabilirsiniz.Youtube bağlanmak için google play hizmetlerini güncellemeniz gerekir bunun içinde google play hesabı girerek güncellemeleri yapınız.

   Sil
 83. tablet cihazını yeni aldım ancak yere düşürmek süretiyle ekranı tamamen kırıldı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba malesef kırıklar garanti dışı işlem görmektedir.

   Sil
 84. Aga ideal tab 9 aldim oyun indircem cihazıniz bu surumle uyumlu diil dedi napıcam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba yüklemek istediginiz oyunu farklı sitelerden indirebilirsiniz.

   Sil
 85. Tabletim premium tab7ekrana usb isareti gelio hemen kapanio napabilirim biyardim lutfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihaza yazılım yüklemeyimi denediniz acaba ?

   Sil
 86. Merhaba cihazım premium tab7 ekranda çatlamış görüntüsü var ve yaklaşık ekranın dörtte birinde siyah renkler çıktı ancak dokunmatigi hala çalışıyor.ürürün garantisi dolmadi acaba garanti kapsamina girer mi, girmezse yaklaşık ne kadar bir ücret ödemek gerekir? ankarada servisi bulunuyor mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ekran kırıldıysa garanti dışı işlem yapılır.Ankarada servisimiz yok fiyat olarak ortalama 90 Tl ürünü merkez servise göndermeniz gerekir net fiyat bilgisi tarafınıza verilir.

   Sil
 87. factory reset işlemini uyguladıktan sonra hiçbir tepki vermiyor "daha önce birkaç defa format atmıştım"

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı şarja takrak aynı işlemi tekrar deneyiniz aynı olması durumunda merkez servise göndermeniz gerekmektedir.

   Sil
 88. tabletim ideal tab9. tablet ekranında ince çizgiler var. birde diğer sağ yarısı beyaz leke gibi . bir iki kere ıslak mendille silmiştim ekranı. acaba sorun bu mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazı düşürdüyseniz ekran kırılmıştır.Silmeyle alakası yoktur merkez servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 89. Merhaba benim tabletim homtech ideal tab9 kamerayı nasıl ön kameraya çevirebilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba daha önce çalışıyor ve şimdi çalışmıyor ise kamera bozulmuş olabilir.Servise göndermeniz gerekir.

   Sil
 90. merhaba tabletim Hometech T905 tabletimi şarj ediyorum ama açılmıyor . Şarj aletinden denedim olmadı USB den bilgisayarda şarj etmeye çalıştım tablet yine açılmadı . Tableti alalı 1 yıl oldu. ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınız sadece dc soketten şarj olur usb den şarj olmaz.Ürün aksesuarlarıyla birlikte servise gönderiniz.

   Sil
 91. slm benim hometech elite 785i tabletimden skype üzerinden görüşemiyorum görüntü var ama ses yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ürün 4,4 yazılım yüklenmesi gerekir.Sitede 4,4 yazılım mevcuttur yükleyebilirsiniz yada servise gönderebilirisiniz.

   Sil
 92. tekrar slm 4.4 indirdim nasıl kuracağım

  YanıtlaSil
 93. Merhaba yazılım dosyası kısmında (Yandex)Update tool dosyasıda vardı onuda indireceksiniz anlatımıda mevcuttur.
  https://yadi.sk/d/yNb_9kRecvS7C linkte mevcuttur.

  YanıtlaSil
 94. merhaba benim 785i tabletim var 4.2 sürüm bunu 4.4 yükseltmem gerekiyo siteden gerekli yazılımları indirdim flash klasörü ve update tool lar herşeyi harfiyen uyguladım fakat Phone Flash Tool programına girdiğimde yüzde 5 de duruyor ve ilerlemiyor bukonuda ne yapmam gerekiyor
  saygılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba phone flash tool dan yazılım dosyasını seçtinizmi.Cihazı bilgisayara takarken Vol - tuşuna basılı tutup takacaksınız pc driverleri yükleyecek ve driver yükleme işlemi bittikten sonra cihaz yazılım yüklemeye başlar.Bu arada cihaz pili %50 den düşük olmasın dikkat ediniz.

   Sil
 95. merhaba tabletim t720 neo açılmıyor ayrıca açılsa bile ekran 1-2 saniye sonra geri gidiyor her bastıgımda aynı şey oluyor garantim yok ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazın şarjı olmayabilir.Farklı bir şarj aleti ile deneme imkanınız var ise deneyiniz.Olmadı servise göndermeniz gerekir ücretli servis yapılır.

   Sil
 96. Meruaba ben tablette oyun oynuyorum oyunudan cikinca ve tekrar girince tablet kapaniyor ne yapmaliyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı fabrika ayarlarına getirerek tekrar deneyiniz.

   Sil
 97. Slm aqua tab 10 aldim usb okumuyor. Bu modellerde bu ozellik yok mu. Farkk
  Li bir programi filan var mi gormesi icin???

  YanıtlaSil
 98. Tabletim HOMETECH QUAD TAB10 TabletimHOMETECH hata verdi tekrar açıp kapadım tableti sonra tekrar güç düğmesine bastım sonra tabletiniz açılıyor dedi.Ardından HOMETECH logosu çıktı. Sonra takılı kalıyor HOMETECH sayfasında açılmıyor. Lütfen YARDIM

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba HOMETECH QUAD TAB10 FACTORY RESET
   1.Vol + ve Power tuşuna aynı anda basarak 5 sn basılı tutun.Açılıyomuş gibi logo çıkacak ve yatık şekilde android robot çıkacak.
   2.Vol + tuşuna basılı tutarak Power tuşuna kısa basınız Factory Reset sayfası açılacaktır.
   3.Vol - tuşu ile wipe data/factory reset üzerine gelin Vol + tuşuna basın
   4.Açılan sayfada Vol - tuşu ile yes delete all user data üzerine gelerek Vol+ tuşuna basın
   5.Cihaz format atarak factory ekranına dönecektir.
   6.Reboot System now üzerinde vol+ tuşuna basın cihaz kapanıp açılılacaktır. bu işlemi yapın düzelecektir.

   Sil
 99. Mrb bnm tabletim dual tab 7 bi sarki yukledm ama listede gozukmuyor yardim ediiiin !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba müzik player üzerinden müziklerine yada dosya yöneticisinden tüm dosyalar bakabilirsiniz.

   Sil
 100. BİR AY ÖNCE A101 MARKETTEN HOMETECH PREMIUM TAB 7 IPS TABLET PC ALDIM. MAKİNENİN ŞARJI %30 İLE BAZEN %20 ARASINA DÜŞTÜĞÜNDE DİREKT HİÇ BİR UYARI YADA YAZI OLMADAN KENDİNİ KAPATIYOR VE BİR DAHA AÇILMIYOR. SONRA ŞARJA TAKINCA 3-4 DAKİKA GEÇTİKTEN SONRA ŞARJ ETMEYE BAŞLIYOR VE TEKRAR AÇILIYOR. BUNDAN DOLAYI TEBLATİ AYARLAR KISMINDAKİ YEDEKLE/SIFIRLA BÖLÜMÜNDEN TEKRAR FABRİKA AYARLARINA GETİRDİM VE TÜM YÜKLEDİKLERİM SİLİNDİ. ANCAK SORUNUM HALA DEVAM EDİYOR. ŞARJI %30 İLE %20 ARASINA DÜŞTÜĞÜNDE HİÇ BİR UYARI YAZISI GELMEDEN DİREKT KENDİNİ KAPATIYOR. NE YAPMALIYIM??????

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazınızı tuş kombinasyonlarıyla fabrika ayarlarına getiriniz(Factory Reset) Daha sonra cihazınızı %100 şarj ediniz ve tekrar deneyiniz.

   Sil
 101. merhabalar hometech ultra tablet pc ile gprs üzerinden aracımda navıgasyon olarak kullanma sansım varmı,varsada ayarları nasıl yaparız tsklerr

  YanıtlaSil
 102. Merhaba Yaklaşık bir ay önce hometech premium tab 7Ps Tablet Pc aldim. Şuana kadar bir sorun yoktu fakat bugün Dahili hafızam 8GB dan 4.37 GB a düştü. Tüm programlari kaldirdim ama 8GB a Yükselmedi hala 4.37 GB ne yapmaliyim yardimci olur musunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. normal 4.37gb olması. 3 küsür gb ise depolama alanında kullanılıyor örnek resim video yüklersen 3 küsürlük bölümden harcar...ama google playden uygulama indirirsen 4.37 gblık alandan kullanır.

   Sil
 103. T800 tabletimin ekranı kırıldı teknik servise versek ne kadar fiyat tutar?

  YanıtlaSil
 104. Elite 785i model
  hocam vermiş olduğunnuz android 4.4 güncellemesini bi türlü cihazıma kurduramıyorum %5 de taıkılp kalıyor
  birde yanlışlık var cihazımla mı kaynaklı usb kurulum için olan 3tane update kurulum drivers eski bozuk ola bilirmi çok uğraştım olmuyor yardımcı olursanız sevınırm vermiz olduğunuz güncelleme dosyarı bozuk ola bilirmi yazılım nasıl yükleniyor android 4.4 kitkat aynımı yüklencem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,Farklı update tool ve açıklaması verilmiştir. https://yadi.sk/d/zPs6olc-f8PG7 linkten ulaşabilirsiniz.

   Sil
 105. S.a tabletim w7009 yere düştü düğmesine bastığımda yarı ekran beyaz olmuş ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cihazın ekranı kırılmış ekran değişmesi gerekir.

   Sil
 106. Merhaba tabletimi dusurdum ve ekrani kirildi tabletim premium tab7 ucreti nekadara mal olur??

  YanıtlaSil